Consulting skills - Opleidingspakket
Met dit opleidingspakket krijg je de kans om je consultancyvaardigheden te versterken en uit te breiden en jezelf zo als consultant te kunnen onderscheiden.

Met dit opleidingspakket krijg je toegang tot vier live opleidingen. Drie opleidingen die online doorgaan: professionele communicatie, assertiviteit en feedback en één opleiding die fysiek doorgaat als afsluit van de reeks: een intervisiemoment.
Dit opleidingspakket 'Consulting Skills' bevat onderstaande live opleidingen:
- Assertiviteit (online)
Reeks 2: dinsdag 25 april 2023 van 19u tot 21u30
- Professionele communicatie (online)
Reeks 2: donderdag 20 april 2023, van 19u tot 21u30
- Feedback geven en ontvangen (online)
Reeks 2: dinsdag 9 mei 2023, van 19u tot 21u30
- Intervisiemoment (fysiek in Gent)
Reeks 1: donderdag 16 februari 2023 van 17u30 tot 21u
Reeks 2: donderdag 15 juni 2023 van 17u30 tot 21u
Deze opleiding is geschikt voor consultants die :
- op een efficiënte en constructieve manier willen leren feedback te geven en ontvangen in gesprekken met klanten, leveranciers, managers of andere medewerkers.
- op een meer bewuste en zelfverzekerde manier hun boodschap willen overbrengen bij collega's, leidinggevenden en andere stakeholders.
- belang hechten aan een professionele communicatiestijl en effectiever willen leren communiceren.
Na inschrijven, ontvang je de invites voor de online meetings toegestuurd alsook de uitnodiging voor het intervisiemoment (in Gent).
Ruben Persoone houdt van de pragmatische aanpak en het bieden van oplossingen aan bedrijven. Intussen geeft hij al 15 jaar management opleidingen als zelfstandig innovatie -en bedrijfscoach.
Dankzij zijn ruime ervaring als consultant, weet hij zich helemaal in die wereld in te leven. Al enkele jaren helpt hij consultants te groeien in soft skills zoals managementvaardigheden, communicatie, leiderschap en teamdynamiek.
Zijn aanpak tijdens de training is er een met een vleugje humor, een kritische blik, gevoel voor sfeer en een groot enthousiasme. Er wordt bewust ruimte gemaakt voor het stellen van vragen.

Inschrijven
- Startdatum
- Tijdsduur
- Kostprijs (excl. btw)
- Startdatum reeks 1: 25 april 2023€ 531,00
Deze opleiding incompany organiseren
Deze opleiding in-company?
Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.